3.11.2025 - 14.01.2026 Aktualności

Rekrutacja do Kolegium Europy w Natolinie otwarta dla studentów z całego świata, w tym z Izraela

Kolegium Europy rozpoczęło nabór na następny rok akademicki 2026/27. Wśród oferowanych studiów podyplomowych znalazła się nowa specjalizacja – European Security and Strategy.

Kolegium Europy w Natolinie zaprasza kandydatów z całego świata (w tym z Izraela) do aplikowania na program Advanced Master of Arts in European Interdisciplinary Studies, który oferuje studia:

European Security and Strategy Study Track (NOWOŚĆ)

lub na jednym z czterech kierunków specjalizacyjnych:

  • EU Public Affairs and Policies

  • The EU and the World

  • The EU in the Wider Europe and its Neighbours

  • European History and Civilization

Kandydaci mają czas do 14 stycznia 2026 r., aby złożyć swoją aplikację online.

Złóż aplikację tutaj

Co roku kampus w Natolinie gości ponad 120 studentów z ponad 30 krajów, poznających Europę z szerszej perspektywy.

Każdego roku ponad 70% studentów Kolegium Europy otrzymuje częściowe lub pełne stypendia finansowane przez rządy, sektor prywatny lub samo Kolegium dzięki wsparciu instytucji Unii Europejskiej.

Kolegium Europy, założone z inicjatywy Kongresu Haskiego, powstało w 1949 roku i jest najstarszym instytutem podyplomowych studiów europejskich. Jego celem od początku było stworzenie miejsca, w którym absolwenci uniwersytetów z różnych krajów Europy mogliby wspólnie studiować i poznawać się, przygotowując się jednocześnie do pracy na arenie międzynarodowej.

Kolegium Europy w Natolinie uczy przekraczać utarte schematy, inspirować się różnorodnością oraz patrzeć na Europę z otwartej i szerokiej perspektywy.

Więcej informacji o Kolegium Europejskim w Natolinie znajdziesz tutaj.

from to
Scheduled ical Google outlook Aktualności

Salon Polin – nowy cykl spotkań w

Spotkanie z Adiną Bar-On, pierwszą performatywną izraelską artystką, aktywną niemal od pięciu dekad, zainaugurowało Salon Polin – nowy cykl spotkań w bibliotece Instytutu Polskiego.
30 12.2025 Aktualności

Przełącz na deszcz! 🗓

Co się dzieje, gdy mieszkaniec Tel Awiwu pojawi się w pobliżu Al. Rothschild 3? O tym opowiada nasz najnowszy spot zatytułowany „The Rain Button”!
01 01.2026 Aktualności

Nowe terminy spektaklu „Prowadź swój pług przez

W odpowiedzi na duże zainteresowanie publiczności, porywająca adaptacja powieści Olgi Tokarczuk pojawi się na deskach teatru Tmuna również w styczniu i lutym 2026 r.
16 01.2026 13 02.2026 Aktualności, Teatr