Розпочався організований Польським Інститутом у Києві ознайомчий візит 10 військових медиків з Одеси та Києва до Польщі. Під час перших днів учасники відвідали оздоровчо-реабілітаційні військові госпіталі у Криниця-Здрую, Бусько-Здрую та Цехоцинку.
Студійний візит відбувається напередодні Дня польського війська за підтримки Міністерства закордонних справ РП, Міністерства оборони РП ( Ministerstwo Obrony Narodowej ), Канцелярії Президента РП (Kancelaria Prezydenta RP ), Польського агентства преси (Polska Agencja Prasowa ) , Генерального Консульства РП у Львові (Konsulat Generalny RP we Lwowie / Генеральне Консульство РП у Львові ) та Командування Медичних сил ЗСУ Командування Медичних сил Збройних Сил України
![](https://instytutpolski.pl/kyiv/wp-content/uploads/sites/19/2023/08/image-26-1024x768.png)
![](https://instytutpolski.pl/kyiv/wp-content/uploads/sites/19/2023/08/image-27-1024x768.png)
![](https://instytutpolski.pl/kyiv/wp-content/uploads/sites/19/2023/08/image-28-1024x768.png)