Давно ми не крутили кіно, час виправлятись!
24 листопада ми влаштовуємо в книгарні затишний кінозал і запрошуємо всіх на перегляд польського фільму «Хто ти, Філіпе?» (2023). Це драматична стрічка про виживання в Німеччині в часи Другої світової війни й жагу помсти. Фільм показує історію Філіпа, польського єврея і втікача із Варшавського гетто. Хлопець працює офіціантом у вишуканому ресторані Франкфурта, видає себе за француза і переживає безліч суперечливих почуттів. Розгубленість, бажання помсти і світ, викривлений війною – ця стрічка точно викличе у вас сильні емоції.
А ще це кіно завоювало двох «Срібних левів» на кінофестивалі у Ґдині. Тож «Хто ти, Філіпе?» точно вартий вашої уваги! Фільм демонструватиметься мовою оригіналу з українськими субтитрами. Перегляд відбудеться за підтримки Польського Інституту в Києві.
Зверніть увагу, фільм заявлений для вікової категорії 18+.
· Коли? 24 листопада о 18:30
· Де? Книгарня «Є» на вул.Лисенка, 3
![](https://instytutpolski.pl/kyiv/wp-content/uploads/sites/19/2023/11/406011734_729271782558494_5249977061897972068_n-1024x575.jpg)
![](https://instytutpolski.pl/kyiv/wp-content/uploads/sites/19/2023/11/406032810_729270709225268_6580838947847663255_n-1024x575.jpg)
![](https://instytutpolski.pl/kyiv/wp-content/uploads/sites/19/2023/11/406041749_729270852558587_2438531089643931997_n-1024x575.jpg)
![](https://instytutpolski.pl/kyiv/wp-content/uploads/sites/19/2023/11/406011280_729270839225255_7987044374824411993_n-1024x575.jpg)