Польський Інститут у Києві запрошує взяти участь у відзначенні 160-ї річниці Січневого повстання, яке об’єднало поляків, українців, білорусів та литовців у спільній боротьбі проти російського імперіалізму.
У рамках заходу буде представлено
малюнки Ельжбети Ваґі-Краєвської, які є аверсами пам’ятних гральних карт. На картах зображені постаті лідерів повстання та повстанських загонів, які брали участь в повстанні.
22 січня 18:30
Польський Інститут у Києві ( Петра Сагайдачного 29-в)
Реєстрація обов’язкова:
https://forms.gle/geTieAkUhA9EAFEu5
![](https://instytutpolski.pl/kyiv/wp-content/uploads/sites/19/2024/01/421837386_763503692468636_6559681245443087221_n-1024x557.jpg)
![](https://instytutpolski.pl/kyiv/wp-content/uploads/sites/19/2024/01/420104794_763503302468675_5049131778728859768_n-1024x583.jpg)
![](https://instytutpolski.pl/kyiv/wp-content/uploads/sites/19/2024/01/421825696_763503665801972_6586885630630371214_n-1024x660.jpg)
![](https://instytutpolski.pl/kyiv/wp-content/uploads/sites/19/2024/01/420098097_763503219135350_4073740619883854200_n-1024x571.jpg)
![](https://instytutpolski.pl/kyiv/wp-content/uploads/sites/19/2024/01/420106082_763503599135312_7382560680535427678_n-1024x682.jpg)
![](https://instytutpolski.pl/kyiv/wp-content/uploads/sites/19/2024/01/421919942_763503495801989_6076854288636026511_n-1024x580.jpg)
![](https://instytutpolski.pl/kyiv/wp-content/uploads/sites/19/2024/01/421989415_763503339135338_974505454176812366_n-1024x683.jpg)
![](https://instytutpolski.pl/kyiv/wp-content/uploads/sites/19/2024/01/420141512_763503152468690_1213452215868643131_n-1024x527.jpg)
.