20.04.2021 Aktualności, Kino

Projekcja filmu „Córka trenera”, reż. Łukasz Grzegorzek (2018, 95’)

W programie IV edycji projektu filmowego – Polskiego Festiwalu Filmowego KINOTEKA, realizowanego przez Instytut Polski w Sofii.

20 kwietnia, wtorek, godz. 18.30

Instytut Polski w Sofii, wstęp wolny

Córka trenera – reż. Łukasz Grzegorzek (2018, 95’)

Występują: Jacek Braciak, Karolina Bruchnicka, Bartłomiej Kowalski, Agata Buzek, Piotr Żurawski.

Nagrody: 2018 Cottbus (Festiwal Młodego Kina Wschodnioeuropejskiego)-Nagroda dla najlepszego filmu młodzieżowego; 2019 Kraków (Międzynarodowy Festiwal Kina Niezależnego “Off Camera”)-Nagroda dla najlepszego aktora w Konkursie Polskich Filmów Fabularnych i za Najlepszy Debiut Producencki.

Maciej Kornet podróżuje po Polsce wraz z 17-letnią córką Wiktorią. Ich trasę wyznaczają zawody
w tenisie ziemnym. Ona jest jego oczkiem w głowie, córeczką tatusia i jego wielką chlubą. On jest dla niej całym światem. Do czasu, gdy dołącza do nich Igor, dobrze zapowiadający się zawodnik, którego Maciej Kornet zacznie trenować.

* Wydarzenie odbędzie się zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia Bułgarii w zakresie zwalczania epidemii COVID-19: obłożenie do 50%, zachowanie dystansu fizycznego 1,5 m, obowiązkowe maseczki oraz dezynfekcja rąk przy wejściu do sali.

Scheduled Aktualności >Kino

Wykład-prezentacja Ryszarda Kajzera 🗓

Laureata I nagrody 27. Międzynarodowego Biennale Plakatu w Warszawie 2021 oraz członka jury 10. Międzynarodowego Triennale Plakatu Scenicznego w Sofii (2022).
31 10.2022 Aktualności, Historia, Kino, Literatura, Muzyka, Teatr