1.10.2022 - 31.10.2023 Aktualności, Film

35mm.online – Polskie filmy na platformie streamingowej WFDiF

Polska kinematografia online
Wytwórnia Filmów Dokumentalnych i Fabularnych (najstarszy, polski, publiczny producent filmowy), uruchomiła streamingową platformę filmową pod nazwą „35mm.online”, prezentującą polską kinematografię. W przestrzeni cyfrowej platformy 35mm.online https://35mm.online/ znajduje się zbiór blisko 4000 unikalnych, zdigitalizowanych i zrekonstruowanych materiałów filmowych. W tym klasyki fabularne polskiej kinematografii z kilku dekad.
 
Biblioteka 35mm.online jest stale uzupełniana o kolejne zrekonstruowane cyfrowo filmy z zasobów WFDiF – a zbiór prezentowanych materiałów przyczynia się do popularyzacji i promocji polskiej kultury. Wszystkie filmy prezentowane na platformie 35mm.online są dostępne w jakości full HD i zrekonstruowanych cyfrowo wersjach, w Polsce i również zagranicą. Ponadto materiały filmowe posiadają audio deskrypcję, transkrypcję, napisy w wersji polskiej i angielskiej, a także kompleksowe opisy. Dla użytkowników zagranicznych utworzona została wersja angielska serwisu.
 
Platforma 35mm.online jest dostępna w wersji aplikacji webowej, mobilnej oraz aplikacji smart TV. Aktualnie korzystanie z serwisu jest nieodpłatne. Oglądanie filmów z oferty Premium wymaga rejestracji i zalogowania.
35mm.onlline-platforma-z-polskim-kinem-pazdziernik-2022

from to
Scheduled ical Google outlook Aktualności >Film