1.10.2022 - 31.10.2023 Aktualności, Film

35mm.online – Polskie filmy na platformie streamingowej WFDiF

Polska kinematografia online
Wytwórnia Filmów Dokumentalnych i Fabularnych (najstarszy, polski, publiczny producent filmowy), uruchomiła streamingową platformę filmową pod nazwą „35mm.online”, prezentującą polską kinematografię. W przestrzeni cyfrowej platformy 35mm.online https://35mm.online/ znajduje się zbiór blisko 4000 unikalnych, zdigitalizowanych i zrekonstruowanych materiałów filmowych. W tym klasyki fabularne polskiej kinematografii z kilku dekad.
 
Biblioteka 35mm.online jest stale uzupełniana o kolejne zrekonstruowane cyfrowo filmy z zasobów WFDiF – a zbiór prezentowanych materiałów przyczynia się do popularyzacji i promocji polskiej kultury. Wszystkie filmy prezentowane na platformie 35mm.online są dostępne w jakości full HD i zrekonstruowanych cyfrowo wersjach, w Polsce i również zagranicą. Ponadto materiały filmowe posiadają audio deskrypcję, transkrypcję, napisy w wersji polskiej i angielskiej, a także kompleksowe opisy. Dla użytkowników zagranicznych utworzona została wersja angielska serwisu.
 
Platforma 35mm.online jest dostępna w wersji aplikacji webowej, mobilnej oraz aplikacji smart TV. Aktualnie korzystanie z serwisu jest nieodpłatne. Oglądanie filmów z oferty Premium wymaga rejestracji i zalogowania.
35mm.onlline-platforma-z-polskim-kinem-pazdziernik-2022

from to
Scheduled ical Google outlook Aktualności >Film

232. Rocznica Konstytucji 3-go Maja w Instytucie

Ausstellung und Gitarrenkonzert von Prof. Tomasz Zawierucha, Folkwang Universität der Künste Essen
03 05.2023 Aktualności, Muzyka

Jesteśmy kustoszami tej pamięci. Osiemdziesiąta rocznica powstania

Beitrag von Prof. Piotr Gliński, Minister für Kultur und Nationales Erbe der Republik Polen
19 04.2023 16 05.2023 Aktualności