30.07.2008 - 30.08.2008
Мистецтво, Новини, Події
Транскордонний ленд-арт проект «Риби» Ярослава Козяри в рамках V Європейських Днів Добросусідства
![](https://instytutpolski.pl/kyiv/wp-content/uploads/sites/19/2022/02/ryby_sm_400.png)
Протягом липня Ярослав Кожяра спільно із українськими митцями буде висаджувати насіння на польсько – українському кордоні у формі двох риб, які будуть “пливти” одночасно територією двох держав. Побачити їх можна буде вже у серпні (передусім за допомогою знімків, виконаних з висоти пташиного льоту).
Ідея ленд-арту – це показати, що природа і культура знаходяться над кордонами, встановленими Людиною. Спільне виконання монументальної картини в свою чергу має символізувати те, що і співпраця митців не визнає державних меж.
from to
Scheduled Мистецтво Новини Події