Z czym kojarzą się dzieciom Święta Bożego Narodzenia w Polsce?
Z czym kojarzą się dzieciom Święta Bożego Narodzenia w Polsce?
„Polska oczami dzieci” to projekt Instytutu Polskiego w Wiedniu, w którym uczestniczą polsko-austriackie dzieci, które odpowiadają na pytania dotyczące Polski, polskiej kultury i tradycji.
Projekt realizowany jest we współpracy z dwiema polskimi szkołami w Wiedniu: Pierwszą Społeczną Szkołą Polską w Austrii i Szkołą Polską im. Jana III Sobieskiego przy Ambasadzie RP.
Biblioteka Instytutu Polskiego 19 i 20 maja
Serdecznie zapraszamy od 26 maja 2026r.
19
05.2026
20
05.2026
Aktualności
Polsko-Austriackie Kolegium Letnie w Warszawie 🗓
09–19 sierpnia 2026
09
08.2026
19
08.2026
Aktualności
Linda Lach – all keys, all times
Wystawa podejmuje temat ukrytych mechanizmów standaryzacji i logiki systemów w zainscenizowanym, pozornie neutralnym i kontrolowanym środowisku. Bada, w jaki sposób ujednolicenie, modularność i bezszwowy design wytwarzają emocjonalne i historyczne warunki, w których czekanie, bezruch i subtelne zakłócenia stają się strukturalnym doświadczeniem współczesności.
06
03.2026
10
05.2026
Aktualności

