1.09.2022 - 31.12.2022 Inne, Wydarzenia

Run with Europe for a cleaner world

Instytut Polski w Tokio i EUNIC Japan zapraszają do wzięcia udziału w projekcie, dzięki któremu można pomóc środowisku i zadbać o własne zdrowie. Zapraszamy Państwa do wspólnego „ploggingu”. Czym jest plogging? To aktywność polegająca na zbieraniu śmieci podczas biegania.

W projekcie może wziąć udział każdy – wystarczy pobrać aplikację „Pacer” i dołączyć do grupy „Run with Europe”. W grupie można zamieszczać zdjęcia zebranych śmieci, komentować posty innych uczestników lub po prostu być aktywnym i bawić się w społeczności podobnie myślących „ploggerów”.

Na najlepszego biegacza i zbieracza śmieci czekają ekscytujące nagrody.

Termin: 1 września – 31 grudnia 2022 r.

Miejsce: aplikacja Pacer

Jak dołączyć do projektu Run with Europe for a cleaner world

  1. Pobierz aplikację Pacer na Androida lub iOS
  2. Zainstaluj aplikację i dołącz do grupy „Run with Europe”
  3. Aplikacja automatycznie zarejestruje wszystkie twoje kroki
  4. Podziel się zdjęciami śmieci zebranych podczas biegu w grupie „Run with Europe”.
  5. Nie zapomnij umieścić #RunWithPoland. Przesyłając posty z hashtagiem, będziesz miał szansę wygrać dodatkową nagrodę!
  6. Życzymy dobrej zabawy!

Organizatorzy: EUNIC Japan (Czeskie Centrum w Tokio, Ambasada Bułgarii w Tokio, Austriackie Forum Kultury Tokio, Instytut Fiński w Japonii, Włoski Instytut Kultury w Tokio, Instytut Polski w Tokio, Ambasada Portugalii w Tokio)

Współpraca: Plogging Japan

O projekcie

„Run with Europe for a cleaner world” jest projektem organizowanym przez EUNIC Japan, zainicjowanym przez Czeskie Centrum w Tokio podczas czeskiej prezydencji w Radzie Unii Europejskiej. Celem projektu jest podkreślenie, że Europejczycy i Japończycy podzielają te same wartości w dziedzinie ekologii, a także dalsze promowanie tych wartości poprzez wydarzenia sportowe związane z ekologią. Zaangażowane kraje EUNIC Japan to: Austria, Czechy, Bułgaria, Finlandia, Włochy, Polska i Portugalia.

from to
Scheduled Inne Wydarzenia