24.09.2020 Aktualności, Wiedza, Wydarzenia

Kursy języka polskiego przy Instytucie Polskim w Wiedniu

Wieczór informacyjny dla wszystkich, którzy chcieliby lub powinni nauczyć się języka polskiego.

Już od kilku lat przy Instytucie Polskim w Wiedniu organizowane są kursy języka polskiego dla początkujących i zaawansowanych.

Wszystkich, którzy rozważają naukę języka polskiego lub chcieliby kontynuować rozpoczęty już kurs, serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wieczorze informacyjnym, podczas którego można będzie porozmawiać na temat celów, treści, terminów i warunków wzięcia udziału w kursach języka polskiego przy Instytucie. Barbara Kowalewska, prowadząca kursy, które rozpoczną się już w październiku, wspólnie z uczestnikami postara się dostosować je do ich indywidualnych potrzeb i umiejętności.

Bezpieczeństwo naszych gości i pracowników jest dla nas priorytetem. Prosimy o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa związanych z COVID-19.

Czas i miejsce:
24.09.2020, 18:00 – 20:00
Instytut Polski w Wiedniu, Am Gestade 3, 1010 Wiedeń

Informacje i bilety:
Wstęp wolny. 

Organizatorzy i partnerzy:
Instytut Polski w Wiedniu

 


Konkurs na stanowisko Dyrektora Polskiego Instytutu Spraw

Minister Spraw Zagranicznych ogłosił konkurs na stanowisko Dyrektora Polskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych (PISM) – jednostki nadzorowanej przez MSZ.
24 11.2020 Aktualności

Kampania Instytutu Polskiego 🗓

Z okazji przypadającej w tym roku 40. rocznicy powstania Niezależnego Związku Zawodowego “Solidarność”, w którym szczególną rolę odegrały tysiące Polek z inicjatywy Instytutu Polskiego w Wiedniu we współprac z instytutami kultury państw Grupy Wyszehradzkiej, Akademią Dyplomatyczną w Wiedniu, Instytutem na rzecz Regionu Naddunajskiego i Europy Środkowej (IDM) oraz Ambasadą RP w Wiedniu zrealizowana została kampania medialna #Solidarność40.
23 11.2020 Aktualności