27.11.2022 Aktualności

Instytut Polski na targach książki w Wiedniu

Wszyscy miłośnicy czytania mieli okazję odkryć literaturę z Polski: Nowości wydawnicze, bestsellery, książki dla dzieci i literatura faktu, przewodniki turystyczne i albumy o Polsce.

Setki autorów, wydawców i dziennikarzy oraz liczne osobistości ze świata polityki, biznesu, nauki i kultury uczyniły z Buch Wien centralne miejsce wymiany opinii i pozycjonowały je jako źródło impulsów dla branży oraz dyskursu kulturalnego i społeczno-politycznego.

Targi książki jak zawsze cieszyły się wielkim zainteresowaniem ponad 51.000 odwiedzających ponad 400 wydarzeniami i tysiącami prezentowanych nowości wydawniczych. W ramach wydarzenia Buch Wien  odbyły się debaty poświęcone najważniejszym tematom współczesności. Podsumowując, Buch Wien po raz kolejny spełnił swoje zadanie jako festiwal wiedzy.

Instytut Polski był w tym roku reprezentowany także na wiedeńskich targach książki: wszyscy miłośnicy czytania mieli okazję odkryć literaturę z Polski: nowości wydawnicze, bestsellery, książki dla dzieci i literatura faktu, przewodniki turystyczne i albumy o Polsce – wszystko w niemieckim tłumaczeniu.

Dziękujemy za wizytę i do zobaczenia w 2023 roku!

 


Michał Szpak, Marlena Szpak i Orchester der

Michał Szpak nagrał dla Was filmik, w którym zaprasza na ten wyjątkowy koncert w Wiedniu.
14 04.2023 Aktualności

Przegląd roczny 2022 🗓

To był rok 2022 - Prawie 100 wydarzeń! Stay tuned for 2023!
01 01.2023 Aktualności

Szczęśliwego Nowego Roku! 🗓

Rok 2022 dobiega końca. Dziękujemy wszystkim Partnerom i Przyjaciołom Instytutu Polskiego w Wiedniu za wspólny czas pełen niezapomnianych wydarzeń i życzymy szczęścia oraz samych sukcesów w Nowym Roku 2023!
29 12.2022 Aktualności, Inne