21.03.2015 - 22.03.2015 Teatr

Teatr Dada von Bzdülöw na festiwalu Reflex3

Gdzie i kiedy?

Partnerzy

from to
Scheduled Teatr

Iwan Wyrypajew w Bukareszcie 🗓

Pomiędzy iluzją a technologią, pomiędzy pytaniem a odpowiedzią, pomiędzy tym, co wydaje nam się, że wiemy, a tym, czego jeszcze nie potrafimy pojąć – tam właśnie zaczyna się „Mahamaya Electronic Devices”, spektakl polskiego dramaturga i reżysera Iwana Wyrypajewa, który zostanie wystawiony w obecności autora 24 i 25 kwietnia w Bukareszcie.
24 04.2026 25 04.2026 Teatr, Wydarzenia

Storytelling w Klużu – warsztaty i performance

Polski duet Nowacka & Turkowski zaprasza publiczność w Kluż-Napoce na czterodniowe intensywne warsztaty ze storytellingu za pomocą filmu (1–4 kwietnia) oraz na spektakl (7 kwietnia). Oba wydarzenia organizuje i gości REACTOR – centrum twórczości i eksperymentów.
01 04.2026 07 04.2026 Sztuki wizualne, Teatr, Wydarzenia

Promocja dodatku scena.ro poświęconego Kantorowi i spektakl

W poniedziałek, 26 stycznia 2026 r., o godz. 19.00, w Teatrul Mic – Sala Studio Gabroveni, czasopismo teatralne Scena.ro organizuje podwójne wydarzenie: wręczenie nagrody Scena.ro za rok 2025 oraz premierę 70. numeru magazynu, zawierającego specjalny dossier poświęcony polskiemu reżyserowi Tadeuszowi Kantorowi. Po nim odbędzie się prezentacja spektaklu „Wszystko między nami w porządku” według Doroty Masłowskiej w wykonaniu Teatru „Alexie Mateevici” z Kiszyniowa.
19 01.2026 Teatr, Wydarzenia