18.10.2022 - 31.12.2022 Aktualności

Polska platforma filmowa 35mm.online

Najstarszy producent polskich filmów, Wytwórnia Filmów Dokumentalnych i Fabularnych uruchomiła streamingową platformę filmową pod nazwą „35mm.online”, prezentującą zbiór blisko 4000 zdigitalizowanych i zrekonstruowanych polskich filmów, z napisami w języku angielskim. Korzystanie z platformy jest nieodpłatne.

Jakie filmy można zobaczyć?

👉 filmy klasyczne z ostatnich dekad

👉 filmy dokumentalne

👉 animacje

👉 filmy dla dzieci

Wszystkie filmy prezentowane na platformie 35mm.online są dostępne w jakości full HD i zrekonstruowanych cyfrowo wersjach, w Polsce i również zagranicą. Ponadto materiały filmowe posiadają audio deskrypcję, transkrypcję, napisy w wersji polskiej i angielskiej, a także kompleksowe opisy. Dla użytkowników zagranicznych utworzona została wersja angielska serwisu.

Platforma 35mm.online jest dostępna w wersji aplikacji webowej, mobilnej oraz aplikacji smart TV.

Korzystanie z serwisu jest nieodpłatne. 

Więcej szczegółów 👉 35mm.online

from to
Scheduled Aktualności

Konkurs: Kopernik – konstelacje 🗓

19 lutego, 550 lat temu, urodził się Mikołaj Kopernik. Z tej okazji Narodowe Centrum Kultury ogłosiło międzynarodowy konkurs na trójwymiarową instalację plenerową.
17 02.2023 14 05.2023 Aktualności

Polsko-rumuńskie relacje w okresie międzywojennym – drugi

W zeszłym roku, przy wsparciu Instytutu Polskiego w Bukareszcie i Ambasady Rumunii w Warszawie, ukazał się drugi tom dokumentów dotyczących polsko-rumuńskich stosunków dyplomatycznych i wojskowych w okresie międzywojennym.
03 03.2023 Aktualności