25.10.2019
Wydarzenia
Sejsa wykładów „Święty Jan Paweł II. Rewolucja miłości” we współpracy z Universidad CEU San Pablo
W ramach kontynuacji obchodów 40. rocznicy wyboru Jana Pawła II na Stolicę Piotrową, Instytut Polski wraz z Universidad CEU San Pablo i Centrum Myśli Jana Pawła II, organizują sesję wykładów pt. "Jan Paweł II. Rewolucja miłości" z udziałem polskich i hiszpańskich ekspertów.
Krzysztof Urbański w Audytorium Narodowym 🗓
W dniach 30 i 31 stycznia oraz 1 lutego polski dyrygent Krzysztof Urbański poprowadzi Orkiestrę Narodową Hiszpanii, a towarzyszyć mu będzie wiolonczelistka Alisa Weilerstein. W repertuarze znajdą się utwory Wojciecha Kilara, Witolda Lutosławskiego i Igora Strawińskiego.
30
01.2026
01
02.2026
Muzyka, Wydarzenia
Wystawa „Symbole” polskiego fotografa Marcina Ryczka zawitała
Wystawa „Symbole” polskiego fotografa Marcina Ryczka, która była częścią programu festiwalu PHotoEspaña, będzie dostępna od 30 stycznia do 22 lutego w siedzibie S.C.D.R. w Valdorba (Navarra).
30
01.2026
22
02.2026
Sztuki wizualne, Wydarzenia
Finał WOŚP w Centrum Kultury Galileo w
W niedzielę 25 stycznia 2026 r. odbędzie się Polski Karnawał Solidarnościowy. Impreza, dzięki współpracy z dzielnicą Chamberí odbędzie się w Centrum Kultury Galileo i potrwa od godz. 12:00 do 19:00.
25
01.2026
Wydarzenia

