1.06.2020 - 30.06.2020
Film, Sport, Wydarzenia
Udział Kingi Ociepki-Grzegulskiej w dyskusji o macierzyństwie i wspinaczce wysokogórskiej
WYDARZENIE PRZEŁOŻONE NA CZERWIEC! Kinga Ociepka-Grzegulska, mistrzyni świata w wspinaczce sportowej i matka, weźmie udział, jako pierwsza Polka, w Mesiącu Wspinaczek organizowanego przez hiszpańską Federację Górską. Dyskujsę poprzedzi projekcja filmu "Mama" Wojtka Kozakiewicza. ZMIANA TERMINU: czerwiec. Pangea Store, Madryt.
from to
Scheduled Film Sport Wydarzenia „Dom dobry” – pokaz filmu i dyskusja
Z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet, Cineteca Madrid zaprasza 1 marca o godz. 19:00 na pokaz filmu „Dom dobry” w reżyserii polskiego filmowca Wojtka Smarzowskiego, po którym odbędzie się otwarta dla publiczności dyskusja z udziałem gości, których nazwiska wkrótce zostaną opublikowane.
01
03.2026
Film
„Dwie siostry”. Pokaz filmu i dyskusja w
Z okazji czwartej rocznicy rosyjskiej agresji na Ukrainę Instytut Polski w Madrycie ma pragnie zaprosić Państwa na pokaz polsko-ukraińskiej koprodukcji „Dwie siostry” w reżyserii Łukasza Karwowskiego, po której odbędzie się dyskusja z udziałem polskiego reżysera i Judith Colell, współzałożycielki Stowarzyszenia Kobiet zajmujących się Filmem i Mediami Audiowizualnymi (CIMA), przewodniczącej Katalońskiej Akademii Filmowej i byłej wiceprzewodniczącej Hiszpańskiej Akademii Filmowej.
Pokaz filmu i dyskusja odbędą się 23 lutego o godz. 19.30 w Cine Estudio Círculo de Bellas Artes (C/ Marqués de Casa Riera, 4, Madryt).
23
02.2026
Film
Krzysztof Urbański w Audytorium Narodowym 🗓
W dniach 30 i 31 stycznia oraz 1 lutego polski dyrygent Krzysztof Urbański poprowadzi Orkiestrę Narodową Hiszpanii, a towarzyszyć mu będzie wiolonczelistka Alisa Weilerstein. W repertuarze znajdą się utwory Wojciecha Kilara, Witolda Lutosławskiego i Igora Strawińskiego.
30
01.2026
01
02.2026
Muzyka, Wydarzenia