4.11.2020 - 15.11.2020 Aktualności, Film, Wydarzenia

Festiwal Cine por Mujeres wyświetli trzy polskie filmy w ramach specjalnej sekcji „Focus Polonia”

Polska, jako gość specjalny III edycji Festiwalu Cine por Mujeres, zaprezentuje trzy filmy polskich reżyserek. Pokazy odbędą się zarówno z salach kinowych, jak i na platformie online.
from to
Scheduled Aktualności Film Wydarzenia

Kolegium Europejskie rozpoczęło przyjmowanie zgłoszeń na studia

W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie w Europie na ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa, Kolegium Europejskie w Natolin utworzyło nową specjalizację w ramach studiów magisterskich z zakresu interdyscyplinarnych studiów europejskich: bezpieczeństwo i strategia europejska. Kandydaci mają czas do 14 stycznia 2026 r. na złożenie wniosku online.
31 10.2025 14 01.2026 Aktualności

„Woda. Historia porwania” autorstwa Szymona Opryszka 🗓

W dniach 10 – 14 listopada autor książki „Woda. Historia porwania” (wydawnictwo Itineraria), Szymon Opryszek, zaprezentuje swoje najnowsze dzieło w najważniejszych hiszpańskich miastach: Barcelonie, Madrycie, Granadzie i Maladze. Polski autor i dziennikarz bada w nim sprawę zaginięcia Homero Gómeza, aktywisty zajmującego się ochroną motyli, jednocześnie ujawniając największy cichy kryzys na naszej planecie.
10 11.2025 14 11.2025 Literatura, Wydarzenia