27.11.2018 - 2.12.2018 Aktualności, Film

„Niebo bez gwiazd” i „Film dla Stasia” na Międzynarodowym Festiwalu Kina i Niepełnosprawności Inclús w Barcelonie

Inclús, Międzynarodowy Festiwalu Kina i Niepełnosprawności w Barcelonie, umieścił w swej oficjalnej selekcji dwa polskie filmy dokumentale: "Film dla Stasia" ("Stanley by Stanley" w reż. Moniki Melen oraz "Niebo bez gwiazd" ("A sky without stars") w reż. Katarzyny Dąbkowskiej-Kułacz. Filmy zostaną wyświetlone odpowiednio 30 listopada i 1 grudnia. Obie reżyserki osobiście zaprezentują własne produkcje.
from to
Scheduled Aktualności Film

Nagrody i Laureaci II edycji Konkursu Paderewskiego

W sobotę 18 listopada odbyła się ceremonia wręczenia nagród i koncert laureatów drugiej edycji Konkursu Paderewskiego organizowanego przez Global IberArtis i sponsorowanego przez Instytut Polski. W wydarzeniu wzięła udział Ambasador RP Anna Sroka oraz p.o. dyrektora Instytutu Polskiego Magdalena Majda.
18 11.2023 Aktualności

„Chopin. I am not afraid of Darkness”,

Uwaga! W czwartek 19 października o godz. 19:30 w Ratuszu Real Sitio de San Ildefonso (Sala Siglo XXI) w ramach programu Fescival. Europejski Festiwal Filmowy i Wartości Demokratyczne, będzie można zobaczyć film "Chopin. I am not afraid of Darkness" w reżyserii polskiej reżyserki Joanny Kaczmarek.
19 10.2023 Film, Wydarzenia