24.11.2020 Muzyka

Marcin Masecki gościem cyklu „Algo que c@ntar” w Bilbao

Marcin Masecki, uznany na scenie europejskiej pianista, łączy w swoim niepoprawnym stylu muzykę klasyczną, jazz i kompozycje filmowe. Wydarzenie z udziałem artysty składać się będzie z koncertu, a następnie spotkania z publicznością, które poprowadzi krytyk jazzowy, Yahvé M. de la Cavada. Wydarzenie odbędzie się 24 listopada w Teatro Campos Elíseos de Bilbao w ramach cyklu „Algo que c@ntar”.
Scheduled Muzyka

Franco Fagioli, Jan Tomasz Adamus i Capella

We wtorek 7 listopada 2023 r. o godz. 19.30 w Teatro Real będziemy mogli podziwiać Franco Fagioliego (kontratenor), Jana Tomasza Adamusa (dyrygentura orkiestrowa i pianoforte) oraz Capellę Cracoviensis w ramach ich programu Voces del Real.
07 11.2023 Muzyka

Chopin w Salonie Romantycznym. Recital młodego polskiego

W środę 4 października o godz. 19:30 w Muzeum Romantyzmu odbędzie się recital muzyczno-literacki "Chopin w Salonie Romantycznym". Wydarzenie jest częścią programu LIBER 2023, którego gościem honorowym jest Polska. Wstęp wolny do wyczerpania miejsc, po wcześniejszej rejestracji (rezerwacji).
04 10.2023 Muzyka, Wydarzenia

Opera „Straszny Dwór” przyjeżdża do Sewilli pod

Opera "Straszny Dwór" przyjeżdża do Sewilli dzięki Fundacji Avangart i Polskiemu Instytutowi Kultury we współpracy z Urzędem Miasta Sewilla i Gestora de Nuevos Proyectos Culturales. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę 24 września od godziny 20:00 w neomudejarskim pałacu w ogrodach Buhaira. Wstęp od godziny 19:30 będzie możliwy za okazaniem zaproszenia.
24 09.2023 Muzyka, Wydarzenia