Wykład NOVIKI Post Studio odbędzie się 16 czerwca o godz. 19:00 na Wydziale Sztuk Pięknych Uniwersytetu w La Laguna (ULL) w ramach Tenerife Creative Camp. Wstęp wolny i otwarty dla wszystkich.
Wykład „Obraz poza okiem” będzie wprowadzeniem do projekcji filmów „Image Beyond the Eye” (13') i „Dream of the Machine” (14'), a także do głównych kierunków badań prowadzonych przez studio Noviki i platformę Future Fragments.
Ask me anything. WetMeWild. Wystawa Justyny Górowskiej
W dniach od 29 maja do 19 czerwca galeria RARO On-Site Projects będzie gospodarzem pierwszej indywidualnej wystawy polskiej artystki wizualnej Justyny Górowskiej w Hiszpanii, prezentowanej pod jej pseudonimem i awatarem AI WetMeWild, w ramach wystawy, której kuratorem jest Michalina Sablik.
29
05.2026
19
06.2026
Sztuki wizualne
Pracownia architektoniczna TŁO bierze udział w Międzynarodowym
TŁO bierze udział w 12. edycji Concéntrico, Międzynarodowego Festiwalu Architektury i Projektowania odbywającego się w Logroño, prezentując od 18 do 23 czerwca instalację „Los sábados”.
18
06.2026
23
06.2026
Sztuki wizualne
EUNIC Science Day. Europejskie spotkanie poświęcone wyzwaniom
EUNIC Madryt, we współpracy z CaixaForum Madryt, organizuje EUNIC Science Day – inicjatywę mającą na celu wzmocnienie komunikacji naukowej oraz zwiększenie widoczności talentów badawczych w Europie. Spotkanie odbędzie się 15 czerwca o godz. 17:00, a wezmą w nim udział eksperci z siedmiu krajów należących do sieci EUNIC, w tym z Polski.
15
06.2026
Sztuki wizualne, Wydarzenia