18.06.2021 - 20.06.2021 Aktualności

Gala Golden Pointe Shoes 2021

Już w dn. 18-20 czerwca odbędzie się finałowa gala Międzynarodowego Konkursu Baletowego Golden Pointe Shoes 2021, która będzie transmitowana online. Serdecznie zapraszamy do oglądania wyjątkowych pokazów tanecznych z każdego miejsca na świecie. Publiczność będzie mogła wybrać swojego laureata! W części konkursowej udział weźmie 23 uczestników z: Albanii, Hiszpanii, Indonezji, Japonii, Polski, Włoch i USA. 

Znamy gości finałowej Gali Golden Pointe Shoes 2021 Online.
Kto z uczestników zostanie zwycięzcą?
W tym roku wyjątkowe pokazy taneczne można będzie oglądać w dniach 18-20 czerwca z każdego miejsca na świecie. W części konkursowej udział weźmie 23 uczestników z: Albanii, Hiszpanii, Indonezji, Japonii, Polski, Włoch i USA. 

18 czerwca, piątek 
Pierwszego dnia młodzi tancerze zaprezentują się w choreografiach tańca klasycznego i współczesnego. Absolwenci przygotowywali swoje wykonania specjalnie na ten dzień, chcąc, jak najlepiej pokazać swoje umiejętności i talent. 

19 czerwca, sobota
Drugiego dnia konkursu wykonawcy pokażą, jak czują i interpretują taniec. Zaprezentują dowolny układ, w którym pokażą swoje prawdziwe oblicze.
Podczas dwóch dni konkursowych widzowie będą mogli głosować i wybierać swojego kandydata do nagrody Laureata Publiczności. To od Państwa zależeć będzie, kto otrzyma to wspaniałe wyróżnienie, dlatego zapraszamy do głosowania!

20 czerwca, niedziela o godz.:17:00
Popołudnie trzeciego dnia warto zarezerwować na niecodzienne wrażenia i emocje. Podczas finałowej Gali wystąpią gwiazdy i zwycięzcy Golden Pointe Shoes 2021. Wśród zaproszonych gości będzie można zobaczyć:

Izabelę Szylińską, Gergo Balazsi i Yuki Wakabayashi; Marcina Kupińskiego wraz z Holly Dorger, Dawida Kupińskiego; Tomasza Fabiańskiego, Patryka Walczaka, Kristófa Szabó; Stanisława Węgrzyna i Sae Maeda, oraz Michala Krčmařa wraz z partnerką Violettą Keller.

Transmisja dni konkursowych oraz finałowej gali dostępna będzie za pośrednictwem platformy streamingowej: http://goldenpointeshoes.com/en/widz/
Dostęp do platformy już do nabycia na stronie: http://goldenpointeshoes.com/en/wykup-dostep/

To będzie niezapomniane widowisko!

Więcej o Konkursie: https://goldenpointeshoes.com/pl_pl/widz/

from to
Scheduled Aktualności