19.12.2021 Sztuka, Wydarzenia

Wystawa Szopek Bożonarodzeniowych pod patronatem Konsula Rzeczpospolitej Polskiej w Kijowie

Instytut Polski w Kijowie oraz Instytut Nauk Religijnych imienia św. Tomasza z Akwinu w Kijowie serdecznie zapraszają uczniów oraz przedstawicieli organizacji polonijnych, a także chętne rodziny i wszystkich innych, którym idea wyda się bliska, do udziału w Wystawie Szopek Bożonarodzeniowych.

Nie chcemy, aby wydarzeniu związanemu z Bożym Narodzeniem towarzyszyła atmosfera rywalizacji, więc naszym celem jest przede wszystkim wystawa, a nie konkurs, niemniej jednak jury reprezentowane przez przedstawicieli organizatorów wyłoni szczególnie wyróżniające się prace, które zostaną nagrodzone upominkami dla wykonawców.

Zasady Regulaminu Wystawy:

Uczestnicy przygotowują szopkę upamiętniającą Boże Narodzenie. Technika i wielkość prac dowolna.

Wystawa będzie odzwierciedlać następujące kategorie:

– dzieci do lat 11,

– młodzież do lat 18,

– dorośli,

– prace rodzinne.

Pracę należy dostarczyć do Instytutu Polskiego w Kijowie (ul. B. Chmielnickiego 29/2 lok. 17, wejście od ulicy Leontowicza) do dnia 15 grudnia 2021.

Organizatorzy wystawy wyłonią szczególnie wyróżniające się prace biorąc pod uwagę zgodność z tematem, kreatywność, staranność wykonania.

Uroczyste otwarcie wystawy nastąpi dnia 19 grudnia 2021 w Instytucie Nauk Religijnych imienia św. Tomasza z Akwinu w Kijowie (ul. Derewliańska 13) o godzinie 11:00.

Scheduled Sztuka >Wydarzenia

NIEOBECNY / MISSING 🗓

Spektakl wg. dramatu Krystyny Chołoniewskiej
24 02.2022 22 03.2022 Film, Wydarzenia