Lenkijos instituto Vilniuje kolektyvas: 

Dorota Mamaj – Lenkijos instituto direktorė, Lenkijos Respublikos ambasados ministrė patarėja

Mateusz Jakubiak – Lenkijos instituto direktoriaus pavaduotojas, Lenkijos Respublikos ambasados antrasis sekretorius
Mateusz.Jakubiak@msz.gov.pl

Bożena Tautkienė – sekretoriato ir bibliotekos vadovė – tel. (8 5) 2329770
vilnius.sekretoriatas@instytutpolski.pl

Andrzej Kierulis – projektų koordinatorius – tel. (8 5) 2329773
Andrzej.Kierulis@instytutpolski.pl

Barbara Orszewska – projektų koordinatorė – tel. (8 5) 2329774
Barbara.Orszewska@instytutpolski.pl

Agata Gornatkiewicz – projektų koordinatorė – tel. (8 5) 2329775
Agata.Gornatkiewicz@instytutpolski.pl

Anna Krawczyk – projektų koordinatorė – tel. (8 5) 2329776
Anna.Krawczyk@instytutpolski.pl

Rimvydas Strielkūnas – projektų koordinatorius – tel. (8 5) 2329779 
Rimvydas.Strielkunas@instytutpolski.pl