3.07.2022 - 31.07.2022 Inne

Cykl prezentacji wideo o atrakcjach turystycznych Wielkopolski

Wielkopolska, region w północno-zachodniej Polsce, może poszczycić się wieloma cennymi zabytkami.

Znajdziemy tu na przykład pierwszą stolicę kraju, piękne zamki i pałace, a nawet najstarszą parowozownię. W lipcu polecamy śledzić naszą stronę na Facebooku, gdzie sukcesywnie będziemy zamieszczać krótkie prezentacje wideo autorstwa Davida Popoviča o atrakcjach turystycznych i zabytkach z województwa wielkopolskiego, takich jak Parowozownia Wolsztyn, Muzeum Młynarstwa i Budownictwa Ludowego w Wolsztynie, Zamek w Rogalinie oraz miasta Poznań, Gniezno i Leszno.

facebook.com/PolskyInstitutBratislava

from to
Scheduled ical Google outlook Inne

Dzień Europy 🗓

Współorganizowany przez Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej na Słowacji, Parlament Europejski - Kancelarię na Słowacji oraz bratysławskie zgrupowanie zagranicznych instytucji kulturalnych i dyplomatycznych EUNIC, Dzień Europy jest świętem założenia Unii Europejskiej.
09 05.2023 Inne

7. Polskie Dni: Cześć, Prešov! 🗓

Dni Polskie już po raz siódmy zawitają do Preszowa. Ich celem jest tradycyjnie przyciągnąć uwagę na polską kulturę, sztukę, muzykę, film i turystykę. Serdecznie zapraszamy do Preszowa, program jest naprawdę bogaty!
03 10.2022 27 10.2022 Film, Inne, Literatura, Muzyka, Wystawy

Piknik rodzinny: „Czy to bajka, czy nie

Piknik rodzinny poświęcony jest Marii Konopnickiej, ustanowionej przez Sejm RP patronką roku 2022, więc podczas jego trwania uczestnicy będą mogli zapoznać się z jej twórczością i najważniejszymi faktami z życia.
18 06.2022 Inne