2.10.2023 - 23.10.2023 Dyskusje publiczne

Refleksje architektury

Tegoroczny cykl wykładów poświęconych współczesnym trendom w architekturze pt. Refleksje architektury, skupi się na polskiej scenie architektonicznej.

Zaproszeni prelegenci ze wszystkich zakątków Polski wygłoszą wykłady i omówią rozwijające się trendy i koncepcje z Wrocławia, Warszawy, Krakowa i innych miast. Dla międzynarodowej publiczności wykłady będą publikowane, a także transmitowane na żywo za pośrednictwem mediów społecznościowych.

2.10. / 18:00 / Piotr Smierzewski, ANALOG Studio

16.10. / 18:00 / Mirabela Jurczenko, PROLOG

23.10. / 18:00 / Zygmunt Borawski, A-A COLLECTIVE

2-23.10. Bratysława, Audytorium Emila Belluša, Wydział Architektury i Wzornictwa STU, Nám. slobody 19

facebook.com/ReflexieArchitektury

from to
Scheduled ical Google outlook Dyskusje publiczne

Wieczorek dyskusyjny ÚPN: Podróże Jana Pawła II

Tradycyjny cykl wieczorków dyskusyjnych, organizowanych przez słowacki Instytut Pamięci Narodu, podczas kwietniowego spotkania zaprezentuje temat podróży apostolskich Jana Pawła II do Polski.
25 04.2024 Dyskusje publiczne

Trójmorze – dyskusja o sposobach realizacji celów

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Bratysławie i Ambasada Republiki Litewskiej w Wiedniu, we współpracy z Ambasadą Rumunii w Bratysławie, Słowackim Towarzystwem Polityki Zagranicznej oraz Ośrodkiem Studiów Wschodnich w Warszawie, przygotowały seminarium.
15 03.2024 Dyskusje publiczne

Poznajmy się, proszę: Juraj Marušiak, Michal Vašečka

Klub Polski oraz Instytut Polski w Bratysławie zapraszają na kolejny odcinek spotkania z cyklu „Poznajmy się, proszę“, którego celem jest prezentacja interesujących Polaków i Słowaków polskiego pochodzenia.
06 03.2024 Dyskusje publiczne