18.11.2023 Muzyka

KONCERT ODWOŁANY! Nowicki Duo: Nowe kompozycje na fortepian i perkusję

Koncert odwołany!

Wieczór koncertowy zatytułowany Nowe kompozycje na fortepian i perkusję zaprezentuje renomowany polski zespół Nowicki Duo z Gdańska, w skład którego wchodzą pianista Piotr Nowicki i perkusista Paweł Nowicki. Podczas koncertu odbędzie się światowa premiera utworów słowackich kompozytorów – Petra Javorki, Jany Kmiťovej, Lenki Novosedlíkovej, Mariána Závarskigo oraz polskiego kompozytora Jakuba Królikowskiego. Wstęp 10 euro / 5 euro.

18.11 / 19:00 Bratysława, Sala Koncertowa Dvorana, Akademia Sztuk Scenicznych, Zochova 1

facebook.com/OZHurhaj

Scheduled ical Google outlook Muzyka

Olga Pasiecznik i Natalia Pasiecznik: Recital pieśni

24 lutego przypada druga rocznica rosyjskiej agresji na Ukrainę. Z tej okazji zapraszamy na koncert pieśni polskich i ukraińskich w wykonaniu sopranistki Olgi Pasiecznik i pianistki Natalii Pasiecznik.
27 02.2024 Muzyka

Iwaszkiewicz – Szymanowski – Król Roger |

20 lutego 1894 r. w Kalniku na terenie dzisiejszej Ukrainy (obwód winnicki) urodził się jeden z najwybitniejszych polskich poetów i pisarzy XX wieku, Jarosław Iwaszkiewicz.
26 02.2024 Muzyka

KONCERT ODWOŁANY | Międzynarodowy Dzień Pamięci o

W związku z nagłą hospitalizacją Pana Miroslava Ráca, koncert z okazji Międzynarodowego Dnia Pamięci o Ofiarach Holokaustu we wtorek 30 stycznia 2024 r. w Instytucie Polskim w Bratysławie zostaje odwołany. Dziękujemy za zrozumienie.
30 01.2024 Muzyka