17.12.2019 Muzyka, Wydarzenia S:t Johannes kyrka, Kammakargatan 12, Sztokholm

Koncert świąteczny w Kościele św. Jana 🗺

Po raz pierwszy Instytut Polski oraz Ambasada RP w Sztokholmie, wraz z jedenastoma innymi krajami Unii Europejskiej oraz reprezentacją Komisji Europejskiej w Sztokholmie, ma przyjemność zaprosić na świąteczny koncert z kolędami ze wszystkich krańców Europy.

Po koncercie będzie serwowany glögg, świąteczne słodkości, a także otwarty zostanie wielokulturowy jarmark świąteczny.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, ale wymagana jest wcześniejsza rejestracja poprzez formularz dostępny pod załączonym poniżej linkiem. Uwaga! Liczba miejsc ograniczona, a więc obowiązuje zasada: ‘kto pierwszy, ten lepszy’.

Przyjdź 17 grudnia 2019 o godz. 18 do Kościoła Św. Jana w Sztokholmie i poczuj magię nadchodzących świąt!

Zarejestruj się już teraz przez link: https://europa.eu/!tk63mr

Scheduled Muzyka Wydarzenia
S:t Johannes kyrka, Kammakargatan 12, Sztokholm Map

Wystawa plakatu – 30 lat Grupy Wyszehradzkiej

Już od 30 lat Grupa Wyszehradzka (V4) umożliwia ścisłą współpracę czterech państw Europy Środkowej: Czech, Słowacji, Węgier i Polski, które łączy nie tylko sąsiedztwo i podobne uwarunkowania geopolityczne, ale przede wszystkim wspólna historia, tradycja, kultura oraz wartości.
15 02.2021 18 02.2021 Sztuki wizualne, Wydarzenia

Design Talks 2021. Polsko-szwedzcy artyści na Stockholm

Polscy projektanci są częścią tegorocznych targów Stockholm Design Week! We współpracy z Design Sweden, przygotowaliśmy trzy Design Talks, podczas których zaproszeni goście opowiadają m.in. o trendach we współczesnym designie, wyzwaniach dla zarówno początkujących artystów, jak i profesjonalistów, o malowaniu na jedwabiu oraz o najróżniejszych inspiracjach takich jak: szwedzki zamek czy słowiańska mitologia.
08 02.2021 14 02.2021 Design, Wydarzenia

Spektakl online: “Irena – żaden anioł” 🗓

W tym tygodniu, 27 stycznia, obchodzimy Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu. Z tej okazji Instytut Polski w Sztokholmie wraz z Teatrem Unga Roma zorganizował nagranie spektaklu "Irena - ingen ängel" ("Irena - żaden anioł"), który w piątek 29 stycznia 2021 w godz. 18.00-21.00 zostanie darmowo udostępniony online, z opcją włączenia polskich napisów.
29 01.2021 Historia, Teatr, Wydarzenia