6.02.2024 - 10.02.2024 Aktualności, Design, Wydarzenia Stockholmsmässan, Mässvägen 1 Älvsjö, Stockholm

Atelier Andr w sekcji Greenhouse targów Stockholm Furniture Fair 2024 🗺

Till den uppmärksammade sektionen Greenhouse på årets mässan Stockholm Furniture Fair utvaldes studion Atelier Andr som ägs av den polska formgivaren Anna Andrzejewicz.

Sekcja Greenhouse to najbardziej międzynarodowa i wizjonerska część targów. To tam projektanci rozpoczynający swoją karierę oraz szkoły projektowania z całego świata prezentują swoje prototypy. Jesteśmy bardzo dumni, że po raz kolejny w tym roku do sekcji została wybrana polska projektantka. Na stoisku Atelier Andr Anna Andrzejewicz zaprezentuje swoje najbardziej wyjątkowe projekty. Gorąco polecamy odwiedzić jedne z najważniejszych targów designu w Skandynawii! 

Oficjalna strona studia Atelier Andr

Oficjalna strona targów Stockholm Furniture Fair, na której można kupić bilety wstępu.

from to
Scheduled Aktualności Design Wydarzenia
Stockholmsmässan, Mässvägen 1 Älvsjö, Stockholm Map

Prace polskich i szwedzkich artystów na wystawie

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do powstania wystawy Polskie ślady, która została otwarta 23 marca w galerii sztuki Södertälje konsthall w Sztokholmie! Szczególnie dziękujemy kuratorkom, Mai-Lenie Molin i Camilli Larsson, za ich niezwykłe zaangażowanie i profesjonalizm oraz rzucenie światła na dynamiczną współpracę między Polską a Szwecją w dziedzinie kultury w drugiej połowie XX wieku. Na wystawie prezentowane są dzieła wielu znakomitych polskich i szwedzkich artystów, zarówno z przeszłości, jak i te stworzone specjalnie na tę okazję, zainspirowane ówczesną sztuką.
23 03.2024 Galeria, Sztuki wizualne, Wydarzenia

Europejski Festiwal: Ukraińska Wiosna 🗓 🗺

Ideą tegorocznego festiwalu jest przedstawienie Ukrainy jako oczywistej części wspólnego europejskiego dziedzictwa kulturowego, a festiwal oferuje nowe, innowacyjne punkty widzenia i perspektywy w tym temacie. Hasło festiwalu brzmi: „Odbicia w oczach – Ukraina w Europie i Europa w Ukrainie”.
24 04.2024 07 05.2024 Aktualności, Muzyka, Wydarzenia

„Roving Woman” Michała Chmielewskiego na Ny Europeisk

Seria „Nowy Film Europejski” powraca i prezentuje najbardziej obiecujących, nowych reżyserów w Europie. W dniu 12 czerwca o godz. 18:00 Debiutancki film Michała Chmielewskiego „Roving Woman” będzie pokazany w Klarabiografen w Sztokholmie.
12 06.2024 Kino, Wydarzenia