3.03.2021 Aktualności

Poszukujemy współpracownika do Instytutu Polskiego!

Na nieobsadzone stanowisko w sekretariacie Instytutu Polskiego w Bratysławie poszukujemy nowego pracownika.

Wymagania niezbędne do pracy na tym stanowisku:

  • wykształcenie wyższe
  • doskonała znajomość języka polskiego i słowackiego w mowie i piśmie
  • komunikatywność
  • odporność na stres
  • wysoka kultura osobista
  • zaangażowanie
  • umiejętności komputerowe

Do obowiązków służbowych pracownika należeć będzie m.in. koordynacja funkcjonowania sekretariatu, obsługa korespondencji w języku polskim i słowackim, prowadzenie spraw związanych z obsługą pracy kierownictwa Instytutu Polskiego.

Zainteresowane osoby proszone są o wysłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres e-mail: bratyslawa.ip.sekretariat@msz.gov.pl do 15 marca 2021 r. Wybrani kandydaci zostaną następnie zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną.

Scheduled ical Google outlook Aktualności

Obiekty dla Muzeum Getta Warszawskiego 🗓

W Warszawie powstaje nowe Muzeum Getta Warszawskiego. Będzie to jedno z najnowocześniejszych polskich muzeów, a jego wzniesienie zapełni dotkliwą lukę, istniejącą dotąd w sieci polskich placówek tego typu.
27 09.2022 Aktualności

83. rocznica agresji sowieckiej na Polskę 🗓

Dwa tygodnie po zbrojnej napaści Niemiec we wrześniu 1939 r. armia Związku Sowieckiego pod pretekstem „wzięcia w opiekę życia i mienia ludności ukraińskiej i białoruskiej” wtargnęła w granice Polski.
17 09.2022 Aktualności

42. rocznica podpisania Porozumień Sierpniowych i narodzin

31 sierpnia 2022 r. świętujemy 42. rocznicę podpisania Porozumień Sierpniowych i narodzin Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego „Solidarność”, które przyczyniły się do upadku komunizmu i zakończenia zimnowojennego podziału świata.
31 08.2022 Aktualności