11.12.2023 Aktualności, Muzyka, Wydarzenia Adolf Fredriks kyrka, Stockholm

Koncert Bożonarodzeniowy UE 2023 w kościele Adolfa Fredrika 🗺

Zanurz się w świąteczną atmosferę podczas koncertu bożonarodzeniowego UE, który odbędzie się ponownie w kościele Adolfa Fredrika w poniedziałek, 11 grudnia o godz 18.00. Wraz z 21 ambasadami Reprezentacja Komisji Europejskiej w Szwecji zaprasza na wieczór z kolędami ze wszystkich zakątków Europy, w tym roku ponownie będzie z nami Ukraina.

Kolędy zostaną wykonane w oryginalnej wersji językowej danego kraju, a występom towarzyszyć będzie broszura z informacjami na temat występu oraz tłumaczeniem kolęd na język angielski. Prowadzący opowie także o tradycjach bożonarodzeniowych w poszczególnych krajach. W tym roku zabrzmi polska kolęda „Dnia jednego o północy”, którą wykona Ukrainian-Polish Orchestra. Zespół to grupa przyjaciół z pasją do muzyki, którzy na co dzień grają na rzecz solidarności i pokoju.

Bilety zostały już niestety wyprzedane w niecałe 2 godziny. Dziękujemy za tak ogromne zainteresowanie! Mamy nadzieję, że ci, którym nie udało się zdobyć biletu teraz, dołączą do nas za rok!

Koncert bożonarodzeniowy jest organizowany przez Reprezentację Komisji Europejskiej w Szwecji, we współpracy z organizacją EUNIC Stockholm.

Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji znajdziesz na stronie reprezentacji Komisji Europejskiej w Szwecji


Scheduled Aktualności Muzyka Wydarzenia
Adolf Fredriks kyrka, Stockholm Map

Pokaz i spotkanie z reżyserem Magdaleny podczas

Dziękujemy wszystkim, którzy wczoraj wieczorem uczestniczyli w pokazie Magdaleny podczas V4 Film Days w Zita Folkets Bio! Szczególne podziękowania należą się reżyserowi Filipowi Gieldonowi, który zaprezentował film oraz rozmawiał z publicznością po projekcji, opowiadając o swoim procesie twórczym.
22 02.2024 Galeria, Kino, Wydarzenia

Atelier Andr w sekcji Greenhouse targów Stockholm

Till den uppmärksammade sektionen Greenhouse på årets mässan Stockholm Furniture Fair utvaldes studion Atelier Andr som ägs av den polska formgivaren Anna Andrzejewicz.
06 02.2024 10 02.2024 Aktualności, Design, Wydarzenia

Festival V4 Film Days w kinie Zita

Zapraszamy na kolejną edycję festiwalu V4 Film Days, który odbędzie się w dniach 21-24 lutego 2024 w kinie Zita Folkets Bio w Sztokholmie. W tym roku Instytut Polski pokaże film „Magdalena” Filipa Gieldona (2021) 22 lutego o godz. 18. Nie przegap!
21 02.2024 24 02.2024 Kino, Wydarzenia