Konkurs pn. „Mój Internet Przyszłości’’

„Mój Internet Przyszłości” – napisz, nakręć, narysuj i wygraj!

78 000 złotych to pula nagród konkursu „Mój Internet Przyszłości”, który jest organizowany w ramach Szczytu Cyfrowego ONZ #IGF2021. Zgłoszenia są przyjmowane do 8 października.

Jak będzie wyglądał Internet przyszłości? Czy będzie przyjaznym i bezpiecznym miejscem? Czy jego rozwój przyczyni się do budowania więzi pomiędzy ludźmi czy powstawania kolejnych podziałów? To pytania, na które ten konkurs szuka odpowiedzi. Stwórzcie plakat, film lub esej i prześlijcie swoją pracę (lub prace) do 8 października. Konkurs jest adresowany do osób w wieku 18-28 lat.

Sprawdźcie szczegóły! Więcej informacji: https://www.gov.pl/web/igf2021award


Konkurs im. Wacława Felczaka i Henryka Wereszyckiego 

Nagroda im. Wacława Felczaka i Henryka Wereszyckiego ustanowiona została w 2001 roku przez Polskie Towarzystwo Historyczne – Oddział w Krakowie i Wydział Historyczny Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Ta jedyna w Krakowie nagroda historyczna przyznawana jest corocznie w uznaniu wybitnych osiągnięć jednemu z grona polskich oraz zagranicznych autorów zajmujących się dziejami Europy Środkowo-Wschodniej i jej relacji z Polską od średniowiecza do współczesności.

Więcej informacji: http://www.pth.krakow.pl/index.php?site=konkurs_wereszycki


II Międzynarodowy Konkurs Muzyki Polskiej im. Stanisława Moniuszki 2021

Wydłużony termin nadsyłania zgłoszeń do 31 maja 2021!

Więcej informacji do pobrania:


13. Międzynarodowy Konkurs Muzyczny im. Michała Spisaka

Konkurs adresowany jest do adeptów sztuki instrumentalnej, którzy nie ukończyli 30. roku życia, grających na klarnecie, oboju i fagocie.

Nabór do konkursu zakończy się 14 czerwca 2021 r.

Więcej informacji: https://spisakkonkurs.pl/zglos-sie-do-konkursu/