26.02.2021 - 28.02.2021 Film, Wydarzenia

Współczesne polskie kino online.

"Córka trenera" (2018). Spotkanie online z reżyserem Łukaszem Grzegorzkiem
🎬 UWAGA! Dostęp do pokazu filmu “Córka trenera”, reż. Łukasz Grzegorzek (Polska):
https://vimeo.com/499551813

Hasło: ZM_IP_2021
Link będzie aktywny do g. 24:00  28 lutego (niedziela) 2021 r.
Istnieje możliwość wyboru napisów w języku białoruskim i angielski.

🎬 Kolejne spotkanie w ramach cyklu “Polskie kino online”, w którym prezentujemy współczesne polskie kino i jego twórców, pokazujemy nowe filmy i rozmawiamy z ich autorami.   

🎥❗️ 26 lutego o godz. 18:00 ❗️zapraszamy do obejrzenia filmu CÓRKA TRENERA(2018) – pełną dyskretnego humoru historię o poszukiwaniu własnej drogi.
Przed pokazem zapraszamy na online-spotkanie z reżyserem filmu Łukaszem Grzegorzkiem z udziałem krytyka filmowego Antona Sidorenko na profilu Instytutu Polskiego w FB  
 https://www.facebook.com/instytutpolski.wminsku/live/. 

🎥Pokaz filmu “Córka trenera” będzie bezpłatny, ale ograniczony czasowo.
Film w wersji HD w oryginale oraz z napisami w języku białoruskim lub angielskim będzie dostępny pod adresem https://vimeo.com/511004459.   Od razu po online-spotkaniu na FB opublikujemy hasło do linku filmu.
Hasło będzie dostępne w komentarzach do transmisji oraz  w zakładce wydarzenia na profilu FB lub na stronie Instytutu Polskiego w Mińsku:

“CÓRKA TRENERA”.
Reżyseria: Łukasz Grzegorzek
Obsada: Karolina Bruchnicka, Jacek Braciak, Bartłomiej Kowalski, Agata Buzek, Piotr Żurawski

Upalne lato. Maciej Kornet (Jacek Braciak) podróżuje po Polsce wraz z 17-letnią córką Wiktorią (Karolina Bruchnicka). Od wielu lat są tylko we dwoje, zawsze razem. Ich trasę wyznaczają zawody w tenisie ziemnym. Ona jest jego oczkiem w głowie, córeczką tatusia i jego wielką chlubą. Chciałby aby była najlepsza. On jest dla niej całym światem. Do czasu, gdy dołącza do nich Igor (Bartłomiej Kowalski), dobrze zapowiadający się zawodnik, którego Maciej Kornet zacznie trenować. Dzięki niemu Wiktoria otworzy się na nowe doznania. Pierwszy papieros, pierwszy kieliszek alkoholu, pierwsza miłość. Cała trójka wyruszy w długą podróż rozklekotanym vanem, podczas której każdy będzie chciał osiągnąć swój cel.

from to
Scheduled Film Wydarzenia