Search …
  • Română
  • Polski

Teatr Biuro Podróży w drodze po Transylwanii

Spektakl uliczny „Carmen Funebre” znanego polskiego Teatru Biuro Podróży, będzie jednym z czterech przedstawień prezentowanych podczas czwartej edycji Festiwalu Karavanact – Teatr w drodze, odbywającej się w wyjątkowych okolicznościach w dniach 17-22 sierpnia 2020 w trzech miastach Transylwanii.
17 08.2020 22 08.2020 Teatr

Zobacz europejskie kino nad Morzem Czarnym

Pełen humoru i znakomitej muzyki film „Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy”, w reżyserii Janusza Majewskiego, jednego z nestorów polskiej kinematografii, zostanie zaprezentowany 3 sierpnia w Letnim Ogrodzie w Eforie Sud. Projekcja odbędzie się w ramach trzeciej edycji festiwalu filmowego Cinemascop. Wstęp bezpłatny.
03 08.2020 Kino, Wydarzenia

O papieżu Janie Pawle II w stulecie urodzin

O papieżu Janie Pawle II w stulecie urodzin ludziom w wielu krajach świata niósł nadzieję i wiarę, a Polaków zachęcał do walki o wolność, kochał góry, kajakarstwo, odwiedził wszystkie kontynenty – Karol Wojtyła, czyli papież Jan Paweł II był jedną z najważniejszych postaci XX wieku. Z okazji stulecia jego urodzin Centrum Myśli Jana Pawła II i Instytut Polski z Bukaresztu zapraszają na wystawę „Karol Wojtyła. Narodziny”. Ekspozycję można oglądać do 10 sierpnia.
13 07.2020 10 08.2020 Historia, Sztuki wizualne, Wydarzenia

Kalendarz wydarzeń

Scroll top