24.05.2019 AKTUALNOŚCI, MUZYKA, WYDARZENIA

Muzyczne wieczory Stowarzyszenia Narodowych Instytutów Kultury Unii Europejskiej w Sankt Petersburgu (EUNIC)

Od 24 maja do 28 czerwca 2019 roku w każdy piątek o godzinie 18:00 w bibliotece Instytutu Goethego w Petersburgu odbędą się muzyczne wieczory Stowarzyszenia Narodowych Instytutów Kultury Unii Europejskiej w Sankt Petersburgu (EUNIC). Na zaproszenie Instytutu Polskiego w Petersburgu wystąpią 7 czerwca Andrey Swiatski, piosenkarz i aktor oraz gitarzysta Aleksander Wułła.
 
Wspólny projekt # friday4music to seria koncertów zarówno początkujących, jak i już znanych muzyków. Odwiedzający mogą korzystać z różnorodnego programu przygotowanego przez zaproszonych wykonawców, we współpracy z pięcioma instytutami kultury.

 

Więcej o polskim koncercie / rejestracja: https://goetheinstitut.timepad.ru/event/974075/

 

Wszystkie koncerty # friday4music -> wstęp wolny, wymagana rejestracja: https://goetheinstitut.timepad.ru/events/

 

Będzie nam miło zobaczyć się z Wami  na koncertach!

ПРОГРАММА # FRIDAY4MUSIC:

Scheduled AKTUALNOŚCI >MUZYKA >WYDARZENIA

Urodziny Chopina w Sankt Petersburgu 🗓

213. urodziny Fryderyka Chopina, z inicjatywy Instytutu Polskiego w Sankt Petersburgu, świętowano tradycyjnie w salonie Muzeum Aktorów Samojłowych.
09 03.2023 MUZYKA, WYDARZENIA

Pamięć o królu 🗓

12 lutego, w 225. rocznicę śmierci króla Stanisława Augusta Poniatowskiego w bazylice p.w. św. Katarzyny Aleksandryjskiej przy Newskim Prospekcie w Sankt Petersburgu została odprawiona uroczysta msza święta.
12 02.2023 HISTORIA, WYDARZENIA

83. rocznica deportacji 🗓

10 lutego, w 83. rocznicę pierwszej masowej deportacji naszych rodaków na Wschód w Sankt Petersburgu uczczono pamięć tysięcy ofiar wywózek.
10 02.2023 HISTORIA, WYDARZENIA